سایر روش ها زالو درمانی گیاه درمانی طب موثر بیماران صعب العلاج
خداوند براي هر دردي درمان آن را آفريد . نجات بشريت با طب سنتي ايران . مردم ايران هزاران سال تنها با روشهاي درماني و پيشگيري طب سنتي خود حفظ سلامتي و درمان درد کردند . با عرض پوزش از شما عزيزان ، سايت هنوز در حال تکميل مطالب و محتويات علمي است و زبان لاتين سايت نيز در آينده نزديک آماده مي شود.
نمایش تازه های علمی

 
 
درمان قطعي بيماري پسوريازيس :
 
Psoriasis Definitive treatment
 
 
 
 
 
 
 
 

درمان قطعي بيماري پسوريازيس :

اين بيماري هم جزء بيماران لاعلاج در طب مدرن است در طب مدرن نه مشخص است که چرا بوجود مي آيد نه راهي درماني دارد .

اما در طب سنتي با عنايت پروردگار و استفاده از روشهاي درماني طب سنتي اسلامي ايران هم به طور قطع قابل درمان و هم قابل کنترل است

يکي از بيمارانيکه از کشور سوئد آمده بود و به طور معجزه آسائي با روشهاي درماني طب سنتي اسلامي ايران ( درمان ايراني ) جواب گرفت به من گفت در اين کشور که از نظر پزشکي بسيار مجهز است در طول 15 سال درمان بي نتيجه حتي يک نفر از پزشکان اين کشور به من نگفت که رعايت رژيم غذا در درمان اين بيماري موثر است اما شما بيش از 60 درصد درمان من را با اصلاح تغذيه انجام داديد که من اين را به وضوح حس کردم .

 در روشهاي درماني ما در درمان ايراني در اين بيماران چند اتفاق مي افتد :

-          يا به طور قطع در مان ميشوند واين اتفاق در بيماراني است که به طور منظم دستورات درماني را رعايت مي کنند

-          يا بيماري به طور کامل کنترل مي شود اما درمان قطعي نمي شود ولي پيشرفت نمي کند

-          يا اينکه بيماري وجود دارد و فعال است اما به روشهاي درمان ايراني جواب مي دهد و نياز به داروهاي شيميائي نيست

-          در هر حال روشهاي بي عارضه درمان ايراني براي اين بيماران به طور قطع از روشهاي پرعارضه شيميائي تاثير بهتري دارد.

·         واما داستان واقعي از يکي ديگر از شفايافتگان در مکتب درماني درمان ايراني:

امروز هجدهم دي ماه يک هزاروسيصد و نود ويک در مرکز درماني حاج طالب ، بيماران زيادي در سالن منتظر پزشک هستند

به محض آنکه دکتر حاج طالبي از راه مي رسد يکي از بيماران قبل از اينکه از اتومبيل شخصي پياده شود به سمت اتومبيل رفته و به شدت ابراز احساسات مي نمايد .

آقاي دکتر فاميل من جنگي است از مشهد ، آيا من را بياد مياوريد ؟ 8 سال قبل بيماري سوريازيس داشتم و شما درمان کرديد ، امروز يک بيمار سرطاني را از مشهد آوردم شما ويزيت کنيد .

با دکتر وارد مرکز شدند و بعد از اينکه چند بيمار ويزيت شدند و ايشان وارد اتاق پزشک شد داستاني از شفاي بيماريشان را که با روشهاي طب سنتي درمان شده بود با شور واشتياق فراوان توضيح داد:

من جنگي هستم از مشهد ، حدود  8 سال قبل به يک بيماري پوستي مبتلا شدم و تمام بدنم زخم شد و خارش شديد داشت به طوري که تمام بدنم را فرا گرفت ، خيلي در رنج بودم به پزشکان مختلفي مراجعه کردم که از پزشکان مشهور مشهد بودند ابتدا نتوانستند تشخيص بدهند و مرا جواب کردند بعضي از آنها گفتند مبتلا به سرطان پوست شدم بعضي ديگر قارچ و حساسيت را مطرح کردند ، اما بعد يکي از پزشکان بيماري مرا سوريازيس تشخيص داد با اين تشخيص يک سال تمام تحت درمان دارو هاي شيميائي بودم نه تنها درمان نشدم بلکه بدتر هم شدم هر روز وضعيت من نسبت به روز قبل بدتر ميشد تا اينکه از طرف يکي از آشنايان به شما معرفي شدم شما براي من حجامت ، اصلاح مزاج و اصلاح تغذيه انجام داديد بعد از 6 ماه به طور کامل درمان شدم الآن که 8 سال از آن روزها مي گذرد بيماري را فراموش کرده ام هيچ خبري از آن ضايعات پوستي نيست و من به طور کامل درمان شدم و دراين سالها هيچگاه بيماري من عود نکرد و من کاملاً سالم هستم

يادم مي آيد خيلي بدنم اگزما ، پوسته ريزي و خارش داشت يک روز روي دستم شمارش کردم حدود شصت نقطه از اگزماي فعال وجود داشت الآن که به بدنم و دستم نگاه ميکنم باورم نمي شود که آن ضايعات وجود ندارد

اين بيماري 8 سال است که به طور کامل درمان شده و عود نداشته است

تما م پزشکان متخصصي که در طب مدرن مراجعه کرده بودم گفته بودند که اين بيماري قابل درمان نيست و تا آخر عمر با شما است اما من با روشهاي درماني طب سنتي ايران و با دست شما و عنايت پروردگار درمان شدم


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
آدرس سایت :
Captcha
کد تصویر بالا (حساس به بزرگی و کوچکی) : 


شيخ الرئيس نواسه علي سينا، ‌معروف به ابن سينا . به قولي در ماه صفر سال 370 هجري قمري(مطا بق 980 ميلادي ) از پدر بلخي ايي بنام عبدالله و مادر بخارايي بنام ستاره در قريه خورميثن(قريه اي ميان بلخ و بخارا)طفلي چشم به جهان گشود .كه نامش را حسين گذاشتند .

ادامه مطلب ...
بـازدیـد امــروز :
کـل بازديد ها :
١٩٩٥   نفر 
٢٣١٦٣٩٢   نفر